Відмінність будівельних пилососів і побутових

Відмінність будівельних пилососів і побутових

Відмінність будівельних пилососів і побутових

Starmix Україна, Київ | 23.10.2017 4766

Відмінність будівельних пилососів і побутовихБільшість з нас знайомі, як в нашому повсякденному житті важливі пилососи для прибирання. Але мало хто знає про існування агрегатів, для будівельних (промислових) робіт, паралельного застосування з електроінструментом в цеху, з великим часом безперервної роботи. І так, давайте розберемося, у відмінності будівельного і побутового пилососа.

Для початку варто підкреслити, будівельний пилосос призначений для видалення рідких і твердих видів забруднення, а так ж в деяких моделях і небезпечнго. Ці пристрої габаритніші і важчі побутових (від п'яти до вісімнадцяти кілограм), при цьому легко справляються з дрібнодисперсним пилом (деревний пил), так і великої фракції (шматки цегли, бетону). Чи не маловажним фактором є і можливість роботи з різною рідиною, що на будівельному майданчику часом дуже необхідно.

Permanent CleanДеякі моделі промислових пилососів мають автоматичну електромагнітну систему вібро очищення фільтрів Permanent Clean, наприклад пилососи Starmix. Система постійно задіяна в роботі і забезпечує безперервне очищення кожного з касетних фільтрів, у міру його забруднення. Це забезпечує безперервну роботу, без втрати сили всмоктування і витрати часу на примусове очищення фільтра.

Більшість з моделей мають контейнери для збору пилу, об'єм яких варіюється від двадцяти до п'ятдесяти літрів. Однак є й більші пилососи з баком в вісімдесят і сто літрів, а їх конструкція дозволяє застосування без мішка. У звичайних пилососів обсяг бака набагато менше.

Будівельні пилососи добре адаптовані під роботу з електричними інструментами. Промислові пилососи виділяються подовженим шлангом (в деяких моделях анти статичним) і проводом мережі, що роблять пристрій мобільним. Важливий фактор, відповідності діаметра шланга з патрубком інструменту, тоді приєднати пилосос ви зможете, не використовуючи перехідник. Що стосується розбіжності діаметра, тоді застосовують перехідник.

На виробництві в цеху, буде, до речі, наявність у промислового пилососа розетки, за допомогою якої можна користуватися як переноски, так і для паралельної роботи з електроприладами. Побутовим пилососом ви не заміните будівельний.

При подібному використанні звичайного пристрою ви, швидше за все, швидко заб'ете його фільтр і швидко переповнете накопичувач. Це призведе до підвищеного навантаження на мотор і збільшить швидкість його зносу.

На даній сторінці представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх