Переваги сучасних пилососів Starmix

Переваги сучасних пилососів Starmix

Переваги сучасних пилососів Starmix

Starmix Україна, Київ | 17.02.2018 3320

Преимущества современных пылесосовМало хто здатний на геройські зусилля з віником і мокрою ганчіркою, якщо в будинку є така техніка, як потужний пилосос, а одним з безумовних лідерів у виробництві техніки для прибирання є компанія Starmix.

Якщо ви вирішили відправити на заслужений відпочинок свій старий пилосос, який шумить при збиранні, як злітає Боїнг, то у вас є безліч варіантів покупки нової безвідмовної техніки.

Вода в пилососі: вологе прибирання по-новому

Нарешті можна купити сучасні пилососи, ви можете вибрати моделі з аквафільтром, що назавжди позбавить вас від витрушування мішка-пилозбірника. Чудовою альтернативою швабрі є пилосос з функцією вологого прибирання.

Вичистити квартиру від верху до низу допоможе потужний пилосос з парогенератором, при цьому не тільки підлоги і килимові покриття засяють чистотою, а й м'які меблі, важкі фіранки, кахельні стіни. Це істотно заощадить ваші кошти за рахунок того, що різко знизиться використання побутової хімії.

Майбутнє вже настало: робот пилосос в вашому домі

Зовсім недавно ми мріяли про те, що можна буде не прибирати взагалі, скинувши цю турботу на роботів. Перше покоління роботів пилососів вже доступне широкому колу споживачів, хоча вартість досить велика для порівняно мініатюрного приладу.

На даний момент роботів-прибиральників випускають практично всі провідні виробники побутової техніки, проте є принципові відмінності. Роботи пилососи, здатні самостійно вивантажувати зібраний пил і дрібне сміття в об'ємний пилезбірник, коли повертаються на базу за підзарядкою.

Уміння самостійно виявляти пил, прибирати його, підключатися до мережі для зарядки акумуляторів і завершувати перервану прибирання - мрія будь-якої зайнятої домогосподарки.

Непомітні персонажі фантастичних фільмів, на яких ми поглядали з цікавістю і заздрістю, тепер можна купити для власного будинку.

Вибір кращої моделі пилососа

Перед покупкою уважно огляньте будинок поглядом. Якщо у вас часто килимові покриття, то вам може знадобитися пилосос з парогенератором. Ламінат або лінолеум - виберіть миючий пилосос, і не будете знати ніяких проблем. А якщо ви прагнете в майбутнє, то робот пилосос стане найкращим вашим вибором.

На даній сторінці представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх