Промисловий пилосос Starmix ISP iPulse ARDL - 1635 EWSA

Код: 2 | Артикул: 017273
Model: ISP iPulse ARDL - 1635 EWSA

ціна не вказана

4.8
55
гарантія
36міс.

Безкоштовна доставка. Starmix ISP iPulse ARDL- 1635 EWSA - Потужний і надійний пилосос для безперервного інтенсивного використання в будівництві, промисловості, цехах, майстернях.(знято з виробництва переглянути нову модель L-1635 TOP)

Характеристики
номінальна потужість макс., Вт1600
обєм баку макс., л35
рівень шуму, Дб69
довжина мережевого шнура, м8
радіус дії, м14
Електромагнітна вібро-очищення фільтратак - під час роботи iPulse
Функція видуванняні
розетка для інструментутак
вага, кг15.7

Starmix ISP iPulse ARDL - 1 635 EWSA - Промисловий пилосос 017273 (знято з виробництва переглянути нову модель L-1635 TOP >>)

 Автоматична електромагнітна система віброочистки фільтрів Permanent Clean. Система постійно задіяна в роботі і забезпечує безперервне очищення кожного з касетних фільтрів, у міру його забруднення. Це забезпечує безперервну роботу, без втрати сили всмоктування і витрати часу на примусову очистку фільтра. Більш детально з роботою системи очищення фільтрів Permanent Clean пилососа Starmix Ви можете ознайомитися в доданому відеоматеріалі. Цей водопилесос для збору сухого, рідкого бруду і роботи з електроінструментом є дуже зручний апарат, придатний для універсального застосування на будь-яких підприємствах ремісничої та промислової сфери, наприклад, в майстернях, при проведенні будівельних та будівельно-оздоблювальних робіт, на підприємствах оптової і роздрібної торгівлі , в автосалонах і автосервісах, автомобільних мийках, на промислових підприємствах, в різних організаціях і сільському господарстві. Бак з ударостійкого пластику. Місце для аксесуарів і утримувач трубок. Розетка для підключення інструмента з автоматичною системою включення/вимикання. Синхронізація роботи з всмоктуючої турбіною пилососа. Довжина мережевого шнура 8 м. Мотор потужність 1600 Вт., забезпечує більш високу силу всмоктування (259 мбар) і продуктивність (64 л/сек), в порівнянні зі стандартною моделлю. Ударостійкий корпус. Верхня частина легко знімається і розбирається. 2 касетних фільтра легко змінюються, без застосування спеціальних інструментів і зусиль. Розетка для підключення інструмента з автоматичною системою включення/вимикання. Потужність до 2 кВт. Плавне регулювання cили всмоктування. Коліщатко-регулятор знаходиться на передній панелі пилососа. Датчик забруднення фільтра (при забиванні фільтра загоряється лампочка). Плавність і енергобезпеку системи включення. Інерційна автоматика для повного очищення шланга всмоктування після виключення. Датчик рівня води з автоматичним відключенням. Антистатическая захист. Спеціальна ручка на верхній секції пристрою і відкидний тримач, з можливістю намотування шланга і мережевого шнура. Помітні навіть на будмайданчику мережевий шнур і шланг червоного кольору

Розроблений спеціально для:

Тривалого професійного використання при проведенні будівельних та оздоблювальних робіт! Безперервного інтенсивного використання в будівництві, промисловості, цехак, майстерень. Збору шкідливою для здоров'я дрібнодисперсного пилу безпосередньо в місцях її виникнення, при роботі з електроінструментом - свердління, шліфування, пиляння і т.д. Збору бетонної, цементної, гіпсової пилу, при роботі з каменем, деревом, лакофарбові матеріали (будь-яка не токсична пил)

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
СеріяISP iPulse
Номінальна потужність (макс.), Вт1600
Продуктивність (макс.), л/сек64/42(на конце трубы)
Розрядження (макс.), Мбар259/230 (на кінці труби)
Обсяг бака (макс.), Брутто/пил/рідина35/25/22
Рівень шуму (Дб)69
Габарити (Д х Ш х В)53 х 40 х 55 см
Вага, кг15,7
Довжина мережевого шнура (м)8 (резина)
Радіус дії (м)13-14
Пробка для закривання отвору всмоктуванняні
ОСНАЩЕННЯ:
Електромагнітне вібро-очищення фільтратак - під час работи
Розетка для підключення електроінструментутак
Регулювання потужностітак, плавна
Світловий індикатор забруднення фільтратак
Ручка з гачком для намотування шнура/фіксації шлангатак/так
Регулятор повітряного потоку/діам.шлангані
Звуковий сигнал падіння розрядженняні
Поворотний перемикач для роботи зі спеціальним "PE" фільтр-мішкомні
Система плавного пуску/зупинкитак
Датчик рівня рідини в бакутак
Антистатична обробкатак
Ручка для зручного переміщення пилососані
Майданчик для зберігання аксесуарівтак
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
основний фільтрFKP 4300 (поліефірний)
Флісовий фільтр-мішок, клас Мх1шт. FBV 23-35
Спеціальний "PE" фільтр-мішок, клас Н/Нані
Комплект аксесуарівEWSA
Ваш відгук про: Промисловий пилосос Starmix ISP iPulse ARDL - 1635 EWSA
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх