Порівняльні випробування мішків STARMIX і «аналогів»

Порівняльні випробування мішків STARMIX і «аналогів»

Порівняльні випробування мішків STARMIX і «аналогів»

Starmix Україна, Київ | 09.02.2019 3524

У чому різниця між оригінальними мішками-мішками Starmix і так званими «аналогами»?

Оригінальні мішки-пилозбірники Starmix розроблені в строгій відповідності з нормами і вимогами виробника пилососів. Вони випускаються сертифікованою німецькою компанією. Постійний найсуворіший багаторівневий контроль на всіх етапах виробництва, використання якісних матеріалів гарантують високу надійність і рівень утримування пилу мішками Starmix, які входять в стандартну комплектацію або поставляються окремо.

ВАЖЛИВО: ВСІ мішки Starmix відповідають вимогам, що пред'являються до фільтрів при роботі з особливо шкідливим пилом класу M! Приклад «аналога»: Випускаються також мішки з пластиковими фланцями, як паперові, так і з нетканих матеріалів (флісові). При всій схожості жоден з них не пройшов випробування в реальних умовах. У ряді країн Східної Європи виробляються: Флісові мішки з картонним фланцем і без захисної кришки. Розміри: - IS 25: 520 x 420 мм - IS 50: 720 x 415 мм Оригінальні мішки Starmix: Флісові мішки з пластиковими фланцем і захисною кришкою. Розміри: - FBV 25-35: 635 x 420 мм на 115 мм довший! - FBV 45-55: 820 x 515 мм на 100 мм довшою і ширшою!

Розбіжність форми і розмірів: Через невідповідність розмірів і пропорцій виступає над фланцем край мішка може бути затиснутий головною частиною. «Аналоги» для серії IS з баком 50 л. Тест на міцність: Пилосос збирає подається дозуючої системою стандартний дрібний пісок грануляції A (Normensand) з перепадами навантаження. Після збору 2 кг. Проводиться оцінка стану мішка і можливості подальшого використання. «Аналоги» для серії IS з баком 50 л. Незабаром після збору всього 300 м стався розрив мішка. Причина: Слабкі шви і використання занадто тонкого матеріалу знижує міцність мішка майже на 50%. Мішок щільність матеріалу, міцність шва на розрив Starmix 140 г / м² N / 50мм Аналог 75 г / м² N / 50 мм Після закінчення тесту: внутрішня поверхня бака абсолютно чиста - весь пил залишилася в мішку.

Фланець мішка погано тримається на кріпленні. Задовго до того, як були зібрані необхідні 2 кг., Мішок просто зіскочив. Тільки 1 кг. Опинився в мішку, решта (1 кг) в баку! Паперовий мішок «аналог» Паперовий мішок «аналог» Пил проходить через погано спаяні шви. Мішок виявився малоефективним, оскільки пил все одно потрапила в бак. Погано приварені пластикові фланці інших випробуваних аналогів дали схожий результат. Флісовий мішок «аналог» ЦЕ САМЕ ТЕ, ЧОГО ВИ ОЧІКУВАЛИ, КУПУЮЧИ МІШОК?

Менш якісний матеріал і менша площа фільтрації мішків «аналогів» істотно скорочують повітряний потік. При їх використанні Ви відразу відчуєте зниження ефективності роботи пилососа, а в певний момент подальший збір пилу зробиться просто неможливим. І це при тому, що мішок буде заповнений менш, ніж на половину! «Заощадивши», Вам можливо доведеться утилізувати напівпорожній у мішок.

Висновок: Іноді доводиться чути, що ціна на оригінальні мішки Starmix занадто висока в порівнянні з аналогами ... Ні флісові, ні паперові аналоги не пройшли випробування на відповідність стандартам і вимогам Starmix! Вони не збігаються за формою / габаритам і пропорціям, недостатньо щільні, мають низьку міцність і істотно знижують потік повітря. Немає гарантії їх ефективності при зборі дрібнодисперсного пилу класу M. Численні проведені тести показали, що проста на перший погляд річ мішок для пилососа вимагає серйозної технічної і виробничої компетенції. Здешевлення «аналогів» відбувається за рахунок:

  • використання менш якісних матеріалів,
  • економії на розмірах,
  • зневаги технологічними нормами в процесі виробництва,
  • прагнення зробити «універсальний» мішок для багатьох марок і моделей. В результаті виходить продукт, який не виконує своєї прямої функції. Він погано утримує пил, просто не витримує і рветься, або ж якість прибирання знижується настільки, що доводиться утилізувати напівпорожній мішок.

Зверніть увагу на умови гарантії пилососів Starmix: Гарантійної, бува, не визнається поломка, викликана використанням пилососа з неоригінальними витратними матеріалами та аксесуарами, такими, як складчасті, касетні фільтри, мішки-пилозбірники.

Пам'ятайте, що всі моделі пилососів STARMIX можуть працювати без мішків. Мішок це зручність утилізації сміття і в певних випадках - додаткова щабель фільтрації. Якщо Ви вирішили працювати з ними, переконайтеся, що користуєтеся оригінальними мішками. Інакше здається що «економія» на «аналогах» може виявитися просто безглуздою, а в гіршому випадку - дорогий для Вашого пилососа і, головне, Вашого здоров'я.

Інші статті розділу
«комплектація»

На даній сторінці представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх