пилососи

Переваги сучасних пилососів Starmix

Мало хто здатний на геройські зусилля з віником і мокрою ганчіркою, якщо в будинку є така техніка, як потужний пилосос, а одним з безумовних лідерів у виробництві техніки для прибирання є компанія Starmix.

Starmix Україна, Київ | 17.02.2018
Ремонт за допомогою пилососа Starmix

Багато з великим небажанням беруться за ремонт будинку або квартири. Для багатьох великі витрати ремонту є страхітливими. Тому більшість намагається його уникнути.

Starmix Україна, Київ | 18.01.2018
Промислові пилососи. Як вибрати. Чому Стармікс

Один з найважливіших моментів у будь-якому виробництві та будівництві – чистота на робочому місці. 

Starmix Україна, Київ | 24.10.2017
Про промислові пилососи

Великі площі внутрішніх приміщень офісів, магазинів, складів і т. п. Потребують швидкого і якісного прибирання. У зв'язку з цим виникає необхідність придбання промислових пилососів.

Starmix Україна, Київ | 24.10.2017
Циклонний пилосос
переглядів: 912Циклонний пилосос

В даний час існує велика кількість різноманітних пилососів. Однак найкращим, і при цьому дуже компактним: не сильно великим, але потужним і простим у застосуванні, а також не надто дорогим за ціною вважають циклонний пилосос.

Starmix Україна, Київ | 24.10.2017
Відмінність будівельних пилососів і побутових

Більшість з нас знайомі, як в нашому повсякденному житті важливі пилососи для прибирання. Але мало хто знає про існування агрегатів, для будівельних (промислових) робіт, паралельного застосування з електроінструментом в цеху, з великим часом безперервної роботи. І так, давайте розберемося, у відмінності будівельного і побутового пилососа.

Starmix Україна, Київ | 23.10.2017
наверх