Твій Starmix без переплати в будь-якому куточку України

Твій Starmix без переплати в будь-якому куточку України
2018-11-03 | переглядів: 131

Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою при передоплаті замовлення.

  При покупці акційної продукції Starmix доставка Вашого замовлення в будь-який населений пункт України здійснюється безкоштовно. Замовлення доставимо Новою Поштою на відділення. Доставка по Києву і по Україні виконується в день замовлення або на наступний день. Ваш Starmix буде коштувати однаково в будь-якому куточку України.

Товари які долучились до акції. В акції беруть участь промислові пилососи серії iPulse ISC і ISP. Пилососи цих серій є найкращою і популярною пропозицією на ринку будівельних пилососів.

 Як скористатися безкоштовною доставкою від Starmix.kiev.ua? Єдина умова безкоштовної доставки Новою Поштою, передоплата зробленого замовлення на Starmix.kiev.ua.

Чому ми просимо передоплату? Якщо не користуватися післяплатою Нової Пошти, ми економимо на доставці більше 400 грн. Відправляючи ваше замовлення без повернення грошей, дозволить нам зробити доставку безкоштовною. Ми робимо оплату за вас!

Чому нам можна довіряти? Чому робити покупки на Starmix.kiev.ua безпечно? більш детально на сторінці Безкоштовна доставка доставка

Інші новвини разділу «Новини сайту»

Акція місяця від Starmix
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ! Пилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА (017280) + Шліфмашина подовжена для стін і стелі Leomix LS-225L (35L260) + 2 фільтра FKP 4300 (416069) в подарунок.
2018-08-06
Виставка CleanExpo Ukraine 2018
CleanExpo Ukraine - представить найкраще зі світу клінінгової індустрії! З 28 по 30 березня в МВЦ відбудеться 15-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії - CleanExpo Ukraine 2018.
2018-03-21
Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse
Новий пилосос Starmix ISP iPulse з оновленою системою перманентного очищення останнього покоління: розумна електроніка постійно вимірює за допомогою сенсорів актуальний стан фільтрів. Як тільки порогова величина розрідження досягнута, відбувається очищення - без перерви в роботі - обидва фільтра поперемінно протягом 3,5 секунд очищаються електромагнітними імпульсними ударами.
2018-03-02
Можлива затримка доставки вантажів!
Через потужний снігопад та завірюхи станом на 9:00 1 березня рух частини автомобілів «Нова Пошта» обмежено, на дорогах працює спецтехніка.
2018-03-01
TS 714 RTS HEPA - пилосос від Starmix для готельного і ресторанного бізнесу
Нова модель пилососа від Starmix підходить не тільки для чутливих до шуму областей, але також і з точки зору алергії завдяки фільтру HEPA. Завдяки цим функціям TS 714 RTS HEPA є компактним універсалом для прибирання в готелях, ресторанах і офісних приміщеннях. Що стосується енергетики, він також привабливий: він виконує вимоги європейського класу енергоефективності А.
2018-02-02
Зміна цін на сайті starmix
Ціни на сайті в найближчі дні будуть коригуватися в зв'язку з нестабільністю курсу національної валюти.
2018-01-09
наверх