• 0

TS 714 RTS HEPA - пилосос від Starmix для готельного і ресторанного бізнесу

TS 714 RTS HEPA - пилосос від Starmix для готельного і ресторанного бізнесу
30.10.2017 | переглядів: 95

Нова модель пилососа від Starmix підходить не тільки для чутливих до шуму областей, але також і з точки зору алергії завдяки фільтру HEPA. Завдяки цим функціям TS 714 RTS HEPA є компактним універсалом для прибирання в готелях, ресторанах і офісних приміщеннях. Що стосується енергетики, він також привабливий: він виконує вимоги європейського класу енергоефективності А.

Starmix представляє нову модель пилососа для легкої і швидкої роботи. Маючи потужну всмоктуючу здатність 42 літра в секунду і вакуумом 210 мбар, TS 714 RTS HEPA є зіркою для готельного і ресторанного бізнесу. Завдяки низькому рівню звукового тиску в 62 децибели, він також ідеально підходить для прибирання в робочий час.

Зручна робота на будь-якій поверхні

Килим, паркет або плитка: при вбудованому регулюванні потужності пристрій може бути адаптований до будь-якого підлогового покриття в міру необхідності, тому його можна особливо надійно очистити. Завдяки еко-режиму і максимальній потужності споживання 700 Вт сухий пилосос не тільки ефективний, а й екологічно чистий. TS 714 RTS HEPA пропонує компактну конструкцію зі спеціальним контейнером, який вміщає до 14 літрів пилу і бруду. 5-шаровий нетканий фільтр-мішок і вбудований видувний фільтр роблять пилосос також відмінним помічником від алергії на робочому місці.

Всебічне обладнання - задоволення від роботи

Щоденне прибирання - це зручний досвід роботи з новим пилососом від Starmix. Всі аксесуари доступні в будь-який час завдяки боковому кріпленню. Екстра-довга колісна база робить міцні, прогумовані колеса забезпечують плавну їзду. Великий перемикач вкл/викл., можна використовувати ногою в зручній для користувача формі. Завдяки закриваючим нетканим фільтровим мішкам пил залишається там, де він є, навіть при зміні мішка. Через невелику вагу пристрій можна легко транспортувати тільки однією рукою. Ковзаючий занос на нижньому боці дозволяє практично без бар'єрно переміщатися по порогах дверей.

«Новини сайту»

Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse
Новий пилосос Starmix ISP iPulse з оновленою системою перманентного очищення останнього покоління: розумна електроніка постійно вимірює за допомогою сенсорів актуальний стан фільтрів. Як тільки порогова величина розрідження досягнута, відбувається очищення - без перерви в роботі - обидва фільтра поперемінно протягом 3,5 секунд очищаються електромагнітними імпульсними ударами.
2018-01-10
Зміна цін на сайті starmix
Ціни на сайті в найближчі дні будуть коригуватися в зв'язку з нестабільністю курсу національної валюти.
2018-01-09
Різдво за григоріанським календарем
Україна вперше відзначає Різдво за григоріанським календарем як державне свято.
2017-12-26
Увага: можлива затримка доставки вантажів!
Через потужний снігопад та завірюхи станом на 9:00 19 грудня рух частини автомобілів «Нова Пошта» обмежено, на дорогах працює спецтехніка.
2017-12-20
Графік роботи відділень «Нова Пошта» під час зимових свят
Шановні клієнти! З 23 грудня 2017 року по 09 січня 2018 року відділення працюватимуть за святковим графіком.
2017-12-20
Акція на промислові пилососи Starmix ISP iPulse
З радістю повідомляємо Вам про старт акції «Купуй Starmix ISP iPulse і отримуй подарунок» Купуй Промисловий пилосос Starmix ISP iPulse ARDL-1635 EWSA на starmix.kiev.ua за спеціальною ціною і отримуй 2 фільтра FKP 4300 в подарунок. Акція проходить в період з 1 по 30 червня 2017 року або до закінчення запасу подарунків.
2017-10-23