• 0

Три успішних виставки для Starmix

Три успішних виставки для Starmix
21.03.2017 | переглядів: 69

ELECTROSTAR/Starmix став учасником на найважливіших торгових виставках навесні: у ISH в Франкфурті, INTERNORGA в Гамбурзі і ELTEFA в Штутгарті. ELECTROSTAR/Starmix представив інноваційний продукт в кліматичному і санітарному секторі, великиму спеціалізованому колу відвідувачів.

Початок ярмарки ознаменувало успішний початок в ISH у Франкфурті. З 14 по 18 березня, провідна світовий торговий ярмарок будівельних, енергетичних, кліматичних технологій і відновлюваних джерел енергії стала ідеальною платформою для ELECTROSTAR/Starmix, щоб представити нове покоління сушарок AirStar для зацікавленої аудиторії фахівців.

«Зокрема, обмін з відвідувачами у Франкфурті на високому технічному рівні ще раз підтвердив важливість присутності в ISH для нашої компанії», - сказав Роман Горовий, керуючий директор ELECTROSTAR/Starmix. «Велика присутність міжнародних відвідувачів - з Азії, наприклад, було дуже помітно. Ми провели дуже хороші дискусії і встановили важливі нові контакти».

Компанія успішно завершила торгові ярмарки в Гамбурзі і Штутгарті. Стенд компанії в ELTEFA в Штутгарті став важливою відправною точкою для архітекторів і фахівців-планувальників. Вони були проінформовані про нововведення Starmix на найбільшій національній торговый ярмарці для електроенергетики і мали можливість поспілкуватися з представниками компанії.

«Новини сайту»

Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse
Новий пилосос Starmix ISP iPulse з оновленою системою перманентного очищення останнього покоління: розумна електроніка постійно вимірює за допомогою сенсорів актуальний стан фільтрів. Як тільки порогова величина розрідження досягнута, відбувається очищення - без перерви в роботі - обидва фільтра поперемінно протягом 3,5 секунд очищаються електромагнітними імпульсними ударами.
2018-01-10
Зміна цін на сайті starmix
Ціни на сайті в найближчі дні будуть коригуватися в зв'язку з нестабільністю курсу національної валюти.
2018-01-09
Різдво за григоріанським календарем
Україна вперше відзначає Різдво за григоріанським календарем як державне свято.
2017-12-26
Увага: можлива затримка доставки вантажів!
Через потужний снігопад та завірюхи станом на 9:00 19 грудня рух частини автомобілів «Нова Пошта» обмежено, на дорогах працює спецтехніка.
2017-12-20
Графік роботи відділень «Нова Пошта» під час зимових свят
Шановні клієнти! З 23 грудня 2017 року по 09 січня 2018 року відділення працюватимуть за святковим графіком.
2017-12-20
TS 714 RTS HEPA - пилосос від Starmix для готельного і ресторанного бізнесу
Нова модель пилососа від Starmix підходить не тільки для чутливих до шуму областей, але також і з точки зору алергії завдяки фільтру HEPA. Завдяки цим функціям TS 714 RTS HEPA є компактним універсалом для прибирання в готелях, ресторанах і офісних приміщеннях. Що стосується енергетики, він також привабливий: він виконує вимоги європейського класу енергоефективності А.
2017-10-30