Три успішних виставки для Starmix

Три успішних виставки для Starmix
2017-03-21 | переглядів: 301

ELECTROSTAR/Starmix став учасником на найважливіших торгових виставках навесні: у ISH в Франкфурті, INTERNORGA в Гамбурзі і ELTEFA в Штутгарті. ELECTROSTAR/Starmix представив інноваційний продукт в кліматичному і санітарному секторі, великиму спеціалізованому колу відвідувачів.

Початок ярмарки ознаменувало успішний початок в ISH у Франкфурті. З 14 по 18 березня, провідна світовий торговий ярмарок будівельних, енергетичних, кліматичних технологій і відновлюваних джерел енергії стала ідеальною платформою для ELECTROSTAR/Starmix, щоб представити нове покоління сушарок AirStar для зацікавленої аудиторії фахівців.

«Зокрема, обмін з відвідувачами у Франкфурті на високому технічному рівні ще раз підтвердив важливість присутності в ISH для нашої компанії», - сказав Роман Горовий, керуючий директор ELECTROSTAR/Starmix. «Велика присутність міжнародних відвідувачів - з Азії, наприклад, було дуже помітно. Ми провели дуже хороші дискусії і встановили важливі нові контакти».

Компанія успішно завершила торгові ярмарки в Гамбурзі і Штутгарті. Стенд компанії в ELTEFA в Штутгарті став важливою відправною точкою для архітекторів і фахівців-планувальників. Вони були проінформовані про нововведення Starmix на найбільшій національній торговый ярмарці для електроенергетики і мали можливість поспілкуватися з представниками компанії.

Інші новвини разділу «Новини сайту»

Твій Starmix без переплати в будь-якому куточку України
Акційна пропозиція від starmix.kiev.ua, отримай свій Starmix «без переплат» в будь-якому куточку України без оплати за доставку.
2018-11-03
Акція місяця від Starmix
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ! Пилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА (017280) + Шліфмашина подовжена для стін і стелі Leomix LS-225L (35L260) + 2 фільтра FKP 4300 (416069) в подарунок.
2018-08-06
Виставка CleanExpo Ukraine 2018
CleanExpo Ukraine - представить найкраще зі світу клінінгової індустрії! З 28 по 30 березня в МВЦ відбудеться 15-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії - CleanExpo Ukraine 2018.
2018-03-21
Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse
Новий пилосос Starmix ISP iPulse з оновленою системою перманентного очищення останнього покоління: розумна електроніка постійно вимірює за допомогою сенсорів актуальний стан фільтрів. Як тільки порогова величина розрідження досягнута, відбувається очищення - без перерви в роботі - обидва фільтра поперемінно протягом 3,5 секунд очищаються електромагнітними імпульсними ударами.
2018-03-02
Можлива затримка доставки вантажів!
Через потужний снігопад та завірюхи станом на 9:00 1 березня рух частини автомобілів «Нова Пошта» обмежено, на дорогах працює спецтехніка.
2018-03-01
TS 714 RTS HEPA - пилосос від Starmix для готельного і ресторанного бізнесу
Нова модель пилососа від Starmix підходить не тільки для чутливих до шуму областей, але також і з точки зору алергії завдяки фільтру HEPA. Завдяки цим функціям TS 714 RTS HEPA є компактним універсалом для прибирання в готелях, ресторанах і офісних приміщеннях. Що стосується енергетики, він також привабливий: він виконує вимоги європейського класу енергоефективності А.
2018-02-02
наверх