Starmix - промислові, будівельні пилососи

Starmix - це торгова марка всесвітньо відомої компанії Electrostar, виробника різного промислового устаткування. Компанія була заснована в 1921 році, і придбала свою популярність саме завдяки виробництву пилососів.

Завод «ELECTROSTAR GmbH», розташований в м. Штутгарт, вже багато років є провідним світовим виробником висококласної техніки, призначеної як для вирішення професійних завдань в різних галузях промисловості і сфери послуг (готелі, фітнес-центри, басейни, офіс-центри та ін.), так і для побутового застосування: збиральна техніка, промислові пилососи для роботи з електроінструментом, пилососи призначені для спеціальних цілей, пилососи для професійного прибирання, універсальні пилососи, вбудована система пилевидалення.

 • TS 714 RTS HEPA - пилосос від Starmix для готельного і ресторанного бізнесу TS 714 RTS HEPA - пилосос від Starmix для готельного і ресторанного бізнесу
  Нова модель пилососа від Starmix підходить не тільки для чутливих до шуму областей, але також і з точки зору алергії завдяки фільтру HEPA. Завдяки цим функціям TS 714 RTS HEPA є компактним універсалом для прибирання в готелях, ресторанах і офісних приміщеннях. Що стосується енергетики, він також привабливий: він виконує вимоги європейського класу енергоефективності А.
 • Акція місяця від Starmix Акція місяця від Starmix
  СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ! Пилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА (017280) + Шліфмашина подовжена для стін і стелі Leomix LS-225L (35L260) + 2 фільтра FKP 4300 (416069) в подарунок.
 • Переваги сучасних пилососів Starmix Переваги сучасних пилососів Starmix

  Мало хто здатний на геройські зусилля з віником і мокрою ганчіркою, якщо в будинку є така техніка, як потужний пилосос, а одним з безумовних лідерів у виробництві техніки для прибирання є компанія Starmix.

 • Ремонт за допомогою пилососа Starmix Ремонт за допомогою пилососа Starmix

  Багато з великим небажанням беруться за ремонт будинку або квартири. Для багатьох великі витрати ремонту є страхітливими. Тому більшість намагається його уникнути.

Промислові пилососи Starmix використовуються для збору важких видів пилу і сухого сміття. Промислові та професійні пилососи Starmix призначені для роботи з електроприладами. Універсальні пилососи Стармікс - це техніка, яка об'єднує в собі різні функції: робота з електроінструментами, прибирання важкої пилу, сміття та рідини. Професійні пилососи для сухого та вологого прибирання - готелів, офісів, медичних установ і вдома, у яких знижена гучність пилососа, прогумовані колеса, економний режим, а висока сила всмоктування і проізвдітельность гарантують швидке і ефективне прибирання.

Нас знаходять по запитам: starmix в Україні, starmix купити України, starmix isc ardl-1625 ews, starmix ipulse, пилосос starmix відгуки, starmix України, starmix de, starmix купити України, starmix офіційний сайт, starmix isc ardl 1625 ew, starmix isp ipulse ardl-1635 ewsa, starmix isc ardl-1625 ews, starmix italy, starmix ard-1625 ews, промисловий пилосос starmix, ipulse l-1635 top, l-1635 basic, будівельний пилосос, будівельний пилосос олх, пилосос будівельний бу, пилосос будівельний без мішка, пилосос професійний, технічний пилосос, промисловий пилосос, професійні пилососи, пилосос будівельний ціна, пилосос будівельний Стармікс купити в містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів

 • Пилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА АКЦІЯПилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА АКЦІЯ
  22 138 грн.

  691.80

  СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ! Пилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА (017280) + Шліфмашина подовжена для стін і стелі Leomix LS-225L (35L260) за спеціальною ціною.

 • Промисловий пилосос Starmix AS 1220 P+Промисловий пилосос Starmix AS 1220 P+
  3 840 грн.

  120.00

  Номінальна потужність AS 1220 P+ (013824) макс., Вт 1200. Продуктивність (макс.), л/сек 70. Бак 20 літ. з міцного пластику, шліфований для швидкого очищення, датчик визначення рівня води, мережевий шнур довжиною 5 м.

 • Промисловий пилосос Starmix ISP iPulse ARDL - 1635 EWSAПромисловий пилосос Starmix ISP iPulse ARDL - 1635 EWSA
  17 280 грн.

  540.00

  Starmix ISP iPulse ARDL- 1635 EWSA - Потужний і надійний пилосос для безперервного інтенсивного використання в будівництві, промисловості, цехах, майстернях. 

 • Промышленный пылесос Starmix ISC Compact ARDL - 1625 EWПромышленный пылесос Starmix ISC Compact ARDL - 1625 EW

  Starmix ISC ARDL-1625 EW - потужний і надійний пилосос для неприривного інтенсивного використання в будівництві, промисловості, цехах, майстернях. Потужність 1600В. Відмінний варіант для роботи з штроборізом. знятий з виробництва, подібний ARDL-1625 EWS

Заводу Electrostar довірили виробництво пилососів такі відомі компанії як Bosch, Metabo, Hitachi й інші. Це ще одне підтвердження того, що збиральна техніка Starmix має гарантовану якість та довгий термін експлуатації.

Starmix, власна марка заводу, відома на міжнародному ринку майже 90 років, стала символом надійності для замовників усього світу завдяки застосуванню сучасних технологій, високого контролю якості й ручної збірки. Основними споживачами продукції Starmix є будівельні та промислові організації, клінінгові компанії, готелі. Офіційний сайт в Україні, купити starmix Київ, пилососи промислові (будівельні), професійні та аксесуари до них.

наверх