Працюємо: Пн-Пт. 09:30-18:00
Сб. 10:00-15:00, Нд. вихідний
¤
Поточний курс валют
€1 = 34.00 грн.

Промислові пилососи

Фільтр
від: до:

(27) Starmix

(6) серія ISP iPulse

(2) серія ISС Compact

(17) Unknown

(1) серія AS

(1) серія NTS eSwift

(19) Без спеціальних пропозицій

(6) Хіт продажу

(2) Товар тижня


(4) 1200

(9) 1400

(13) 1600

(1) 3600

(3) 20

(2) 22

(6) 25

(1) 30

(2) 32

(8) 35

(1) 45

(2) 50

(1) 55

(1) 78

(1) -

(1) не визначений

(1) 68.5

(14) 69

(1) 70

(5) 72

(4) 72.5

(4) 5

(3) 6

(19) 8

(1) 8.5

(1) -

(1) 6.75-7.75

(1) 7.75

(3) 8.5-9.5

(2) 9.2

(3) 12.2

(1) 12.7

(2) 13

(1) 13-14

(12) 14

Всього: 27
 • Промисловий пилосос Starmix ISC M-1625 Safe Compact
  Промисловий пилосос Starmix ISC M-1625 Safe Compact

  ціна не вказана

  Немає в наявності

   

 • Промисловий пилосос Starmix ISP iPulse ARDL - 1635 EWSA
  Промисловий пилосос Starmix ISP iPulse ARDL - 1635 EWSA

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

  Безкоштовна доставка. Starmix ISP iPulse ARDL- 1635 EWSA - Потужний і надійний пилосос для безперервного інтенсивного використання в будівництві, промисловості, цехах, майстернях.(знято з виробництва переглянути нову модель L-1635 TOP )
 • Промисловий пилосос Starmix ISP iPulse ARМ - 1635 EWA
  Промисловий пилосос Starmix ISP iPulse ARМ - 1635 EWA

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

  Безкоштовна доставка. ISP iPulse ARM 1635 EWA Permanent (017280) - призначений для збору пилу, в тому числі особливо шкідливою дрібнодисперсного пилу класу "M", при паралельній роботі з електроінструментом. Пилосос розроблений спеціально для тривалого безперервного використання.
 • Промисловий пилосос Starmix ISP iPulse ARDL - 1435 EWS
  Промисловий пилосос Starmix ISP iPulse ARDL - 1435 EWS

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

  Безкоштовна доставка. Starmix ISC Compact ARDL - 1435 EWS (код 015088 ) Потужний 1400 Ват будівельний пилосос, об'ємом бака 35 л. Електромагнітна вібро-очищення фільтра. Антистатична обробка. знято з виробництва нова модель L-1635 TOP
 • Промисловий пилосос Starmix ISC Compact ARDL - 1425 EWS
  Промисловий пилосос Starmix ISC Compact ARDL - 1425 EWS

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

  Starmix ISC Compact ARDL - 1425 EWS (код 011790) Потужний 1400 Ват будівельний пилосос, об'ємом бака 25 л. Електромагнітна вібро-очищення фільтра. Антистатична обробка. (знятий з виробництва, заміна Starmix ISC L-1625 TOP )
 • Промисловий пилосос Starmix ISC ARDL - 1625 EWS
  Промисловий пилосос Starmix ISC ARDL - 1625 EWS

  ціна не вказана

  Знято з виробництва

   

  Безкоштовна доставка. Промисловий пилосос для збору пилу при паралельній роботі з електроінструментом. Розроблений спеціально для тривалого використання. (знятий з виробництва, заміна Starmix ISC L-1625 TOP)

Промислові пилососи Starmix в Україні використовуються для збору важких видів пилу і сухого сміття. Промислові та професійні пилососи Starmix призначені для роботи з електроприладами. Універсальні пилососи Стармікс - це техніка, яка об'єднує в собі різні функції: робота з електроінструментами, прибирання важкого пилу, сміття та рідини.

Starmix, власна Марка заводу  Electrostar, відома на міжнародному ринку майже 90 років, стала символом надійності для замовників усього світу завдяки застосуванню сучасних технологій, високого контролю якості і ручної збірки. Основними споживачами продукції Starmix є будівельні та промислові організації, клінінгові компанії, готелі. Заводу Electrostar довірили виробництво пилососів такі відомі компанії як Bosch, Metabo, Hitachi і інші.

Пилосос для сухого та вологого прибирання - потужний інструмент в промисловості.

Вимоги до пилососів для вологого і сухого прибирання дуже високі в промисловості. Таким чином, рішення Starmix представляють собою інноваційне поєднання продуктивності, багатофункціональності та довговічності, а також аспектів безпеки. Все це - необхідні передумови для ефективного використання в самих різних ситуаціях.

Максимальна індивідуальність вимагає широкого діапазону

Пилососи для сухого та вологого прибирання повинні надійно відповідати високим вимогам в самих різних областях застосування. Для цього потрібне відповідне різноманітність продуктів. Як фахівець в області пилососів для сухого та вологого прибирання, Starmix розробляє високоефективні рішення для індивідуального використання. Пилососи очищають великі поверхні і видаляють бруд від дрібної до великої при чищенні машин. Вони підходять як для спеціальних застосувань, таких як котли-пилососи, так і для відкачування великої кількості води та інших негорючих рідин, таких як бурові емульсії або охолоджуючі рідини. Залежно від області застосування ви можете використовувати пристрій без сумки або зі спеціальною сумкою для збору.

Всі пристрої, які можна використовувати в якості пилососів вологого прибирання, оснащені автоматичним визначенням рівня води за допомогою датчика або поплавка.

Пилосос для сухого та вологого прибирання Starmix - інновація в сфері торгівлі

У майстернях або на будівельних майданчиках: робота з високим рівнем викидів пилу є тягарем для навколишнього середовища і здоровья.Пилесоси Starmix для торгівлі надійно всмоктують дрібну і проблематичну пил класу від L до H-азбест безпосередньо на електроінструмент та, таким чином, зводять до мінімуму забруднення пилу.

Важливим моментом для максимальної свободи рухів і безпеки при роботі з всмоктуючим пристроєм і електроінструментом є пряме електроживлення ваших інструментів з електричним приводом через розетку, вбудовану в пилосос для вологого і сухого прибирання. Само собою зрозуміло, що всі пристрої Starmix спеціально підготовлені до того, щоб бути антистатичними для використання на будівельних майданчиках або в майстернях.

Щоб оптимально задовольнити ваші вимоги до пилососів для вологого і сухого прибирання, в нашому асортименті є великий вибір різних типів пристроїв. Визначтеся з необхідною потужністю від 1200 до 1600. Це також відноситься до обсягу контейнера, щоб оптимально пристосувати пристрій до ваших потреб. Залежно від того, який пилосос для вологого і сухого прибирання ви виберете і чи використовуєте ви його з мішком або без нього, пилососи для вологого і сухого прибирання пропонують обсяг 20-55 літрів в літрах.

Ефективно і індивідуально з урахуванням ваших потреб

Пилососи для сухого та вологого прибирання від Starmix - це фахівці з прибирання у всіх сферах ремесел і промисловості. На випробуваннях і в реальній експлуатації вони характеризуються високою продуктивністю, довговічністю і функціональністю і, таким чином, закладають основу для ефективних робочих процесів.

Працюйте без кінця!

Технологія iPulse з інтелектуальної імпульсною очисткою фільтра забезпечує постійне очищення фільтрів без втрати продуктивності або переривання всмоктуваного потоку. Ідеальний партнер для вирішення найскладніших завдань. Пилосос на будмайданчику для прибирання пилососом безпосередньо на інструменті під час свердлильних, фрезерних, шліфувальних і пильних робіт в майстерні і на будмайданчику для тривалого використання в важких умовах з найскладнішою дрібної і проблемної пилом.

наверх