Циклонний пилосос

Циклонний пилосос

Циклонний пилосос

Starmix Україна, Київ | 24.10.2017 3657

ciklonniy pilososВ даний час існує велика кількість різноманітних пилососів. Однак найкращим, і при цьому дуже компактним: не сильно великим, але потужним і простим у застосуванні, а також не надто дорогим за ціною вважають циклонний пилесос. Подібну назву він отримав завдяки всмоктуванню пилу, що піднімається круговими рухами по спіралі всередині спеціальної пластикової гуртки.

При цьому першою перевагою даного виробу називають компактність. Тому що займає в будинку не сильно багато місця, так як складається всього з двох секцій: чаші для збору пилу і бруду, а також конструкції з мотором і трубою.

Другою гідністю - потужність, яка взагалі не слабшає, навіть якщо емність переповнена пилом і брудом. До того ж в звичайних пилососах доводиться дуже часто витрушувати або міняти мішки, а водні фільтри замінювати на нові. У циклону все дуже просто. Так як тут тільки пластиковий мішок, то потрібно лише час від часу його гарненько вимивати: полоскати проточною водою, а потім протирати чистою ганчіркою. А якщо раптом нечайно потрапить вода або сторонній предмет, то нічого страшного в цьому немає. Можна запросто зняти і прибрати зайве без будь-яких проблем.

На даній сторінці представлені статті та деякі описи пропонованих нами товарів, а також деякі теоретичні аспекти на допомогу майстру.

наверх