Від тепер більше немає пилу

Від тепер більше немає пилу

Від тепер більше немає пилу

31.07.2019 1810

Що сьогодні чекає на Вас? Фрезерування кабельних каналів на кілометр? Шліфування пофарбованої деревини? Вологий підвал? Робота з гіпсокартоном?  Впоратись з цим завданням не важко. З пилососом Starmix ви готові до всього. Навіть до найскладнішого безперервного використання.

Кращий пилосос для будь-якого завдання.

класи пилу

Starmix пропонує для кожного класу захисту від пилу відповідний пилосос:

 • пряме вакуумування пилу в інструменті.
 • інтелектуальні електричні та інноваційні фільтрувальні системи
 • запатентована система постійного імпульсного очищення фільтра "iPulse" для найскладніших завдань.
 • Можливе використання поліетіленових та флісових мішків.

Коротко про всі класи пилу:

Пил класу L (легкий)

Цей пил має граничне значення виробничої експозиції (AGW) > 1 мг/мПротестовано фільтрувальний матеріал пилососів для класу пилу L. Максимальний ступінь проникнення частинок становить менше 1%. Спеціальних вимог до утилізації немає.

Пил класу М (середній)

Тут представлено пил з AGW > 1 мг/м3. Ці пилососи перевіряють у зібраному вигляді. Максимальний ступінь проникнення частинок становить меньше 1%. Утилізацію бруду необхідно проводити з низьким рівнем пилу.

Пил класу Н (високий)

Цей клас пилу має AGW < 1 мг/м, весь канцерогенний пил, та пил що містить патогенні мікроорганізми. Ці пилососи також перевіряють у закритому вигляді. Максимальний ступінь проникнення частинок становить менше 0,005%. Утилізацію бруду необхідно проводити без пилу.

Пил класу Н - АЗБЕСТ

Цей клас відповідає класу Н. Відмінність: додаткова перевірка машин та пристроїв, що усувають пил, і призначені для збирання та відокремлення азбесту (відповідно до TRGS 519)

Робота з Starmix: великий вибір, багато переваг.

Окрім уникнення небезпечного дрібного пилу пилососи Starmix мають багато інших переваг. Кілька прикладів:

 • нагороджений найкращим сертифікатами (A TNO)
 • просте, зрозуміле використання
 • захищає електроінструмент від надмірного бруду
 • проста підготовка до роботи, оскільки не потрібно ніякої ізоляції чи встановлення
 • можливе використання поліетиленових та флісових мішків

Інші новини розділу

 • Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу 02.08.20191829 Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу
  Іноваційний електричний пилосос iPulse для екстримального використання при дуже високому викиду пилу. Для роботи безпосередньо поряд з електроінструментами під час буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання.
 • Краща робота без пилу 01.08.20191600 Краща робота без пилу
  Проблема: незалежно від того, чи на будівельному майданчику, чи в торговому приміщенні, чи в будинках - буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання призводять до великих викидів пилу.
 • Твій Starmix без переплати в будь-якому куточку України 03.11.20181658 Твій Starmix без переплати в будь-якому куточку України
  Акційна пропозиція від starmix.kiev.ua, отримай свій Starmix «без переплат» в будь-якому куточку України без оплати за доставку.
 • Акція місяця від Starmix 06.08.20181777 Акція місяця від Starmix
  СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ! Пилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА (017280) + Шліфмашина подовжена для стін і стелі Leomix LS-225L (35L260) + 2 фільтра FKP 4300 (416069) в подарунок.
 • Виставка CleanExpo Ukraine 2018 21.03.20181838 Виставка CleanExpo Ukraine 2018
  CleanExpo Ukraine - представить найкраще зі світу клінінгової індустрії! З 28 по 30 березня в МВЦ відбудеться 15-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії - CleanExpo Ukraine 2018.
 • Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse 02.03.20181950 Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse
  Новий пилосос Starmix ISP iPulse з оновленою системою перманентного очищення останнього покоління: розумна електроніка постійно вимірює за допомогою сенсорів актуальний стан фільтрів. Як тільки порогова величина розрідження досягнута, відбувається очищення - без перерви в роботі - обидва фільтра поперемінно протягом 3,5 секунд очищаються електромагнітними імпульсними ударами.
 • Можлива затримка доставки вантажів! 01.03.20181728 Можлива затримка доставки вантажів!
  Через потужний снігопад та завірюхи станом на 9:00 1 березня рух частини автомобілів «Нова Пошта» обмежено, на дорогах працює спецтехніка.
 • TS 714 RTS HEPA - пилосос від Starmix для готельного і ресторанного бізнесу 02.02.20181969 TS 714 RTS HEPA - пилосос від Starmix для готельного і ресторанного бізнесу
  Нова модель пилососа від Starmix підходить не тільки для чутливих до шуму областей, але також і з точки зору алергії завдяки фільтру HEPA. Завдяки цим функціям TS 714 RTS HEPA є компактним універсалом для прибирання в готелях, ресторанах і офісних приміщеннях. Що стосується енергетики, він також привабливий: він виконує вимоги європейського класу енергоефективності А.
 • Зміна цін на сайті starmix 09.01.20182197 Зміна цін на сайті starmix
  Ціни на сайті в найближчі дні будуть коригуватися в зв'язку з нестабільністю курсу національної валюти.
 • Різдво за григоріанським календарем 26.12.20171567 Різдво за григоріанським календарем
  Україна вперше відзначає Різдво за григоріанським календарем як державне свято.
наверх