Від тепер більше немає пилу

Від тепер більше немає пилу
31.07.2019 | переглядів: 994

Що сьогодні чекає на Вас? Фрезерування кабельних каналів на кілометр? Шліфування пофарбованої деревини? Вологий підвал? Робота з гіпсокартоном?  Впоратись з цим завданням не важко. З пилососом Starmix ви готові до всього. Навіть до найскладнішого безперервного використання.

Кращий пилосос для будь-якого завдання.

класи пилу

Starmix пропонує для кожного класу захисту від пилу відповідний пилосос:

  • пряме вакуумування пилу в інструменті.
  • інтелектуальні електричні та інноваційні фільтрувальні системи
  • запатентована система постійного імпульсного очищення фільтра "iPulse" для найскладніших завдань.
  • Можливе використання поліетіленових та флісових мішків.

Коротко про всі класи пилу:

Пил класу L (легкий)

Цей пил має граничне значення виробничої експозиції (AGW) > 1 мг/мПротестовано фільтрувальний матеріал пилососів для класу пилу L. Максимальний ступінь проникнення частинок становить менше 1%. Спеціальних вимог до утилізації немає.

Пил класу М (середній)

Тут представлено пил з AGW > 1 мг/м3. Ці пилососи перевіряють у зібраному вигляді. Максимальний ступінь проникнення частинок становить меньше 1%. Утилізацію бруду необхідно проводити з низьким рівнем пилу.

Пил класу Н (високий)

Цей клас пилу має AGW < 1 мг/м, весь канцерогенний пил, та пил що містить патогенні мікроорганізми. Ці пилососи також перевіряють у закритому вигляді. Максимальний ступінь проникнення частинок становить менше 0,005%. Утилізацію бруду необхідно проводити без пилу.

Пил класу Н - АЗБЕСТ

Цей клас відповідає класу Н. Відмінність: додаткова перевірка машин та пристроїв, що усувають пил, і призначені для збирання та відокремлення азбесту (відповідно до TRGS 519)

Робота з Starmix: великий вибір, багато переваг.

Окрім уникнення небезпечного дрібного пилу пилососи Starmix мають багато інших переваг. Кілька прикладів:

  • нагороджений найкращим сертифікатами (A TNO)
  • просте, зрозуміле використання
  • захищає електроінструмент від надмірного бруду
  • проста підготовка до роботи, оскільки не потрібно ніякої ізоляції чи встановлення
  • можливе використання поліетиленових та флісових мішків

Інші новини разділу «Новини сайту»

Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу
Іноваційний електричний пилосос iPulse для екстримального використання при дуже високому викиду пилу. Для роботи безпосередньо поряд з електроінструментами під час буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання.
02.08.2019
Краща робота без пилу
Проблема: незалежно від того, чи на будівельному майданчику, чи в торговому приміщенні, чи в будинках - буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання призводять до великих викидів пилу.
01.08.2019
Твій Starmix без переплати в будь-якому куточку України
Акційна пропозиція від starmix.kiev.ua, отримай свій Starmix «без переплат» в будь-якому куточку України без оплати за доставку.
03.11.2018
Акція місяця від Starmix
переглядів: 1058Акція місяця від Starmix
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ! Пилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА (017280) + Шліфмашина подовжена для стін і стелі Leomix LS-225L (35L260) + 2 фільтра FKP 4300 (416069) в подарунок.
06.08.2018
Виставка CleanExpo Ukraine 2018
переглядів: 1159Виставка CleanExpo Ukraine 2018
CleanExpo Ukraine - представить найкраще зі світу клінінгової індустрії! З 28 по 30 березня в МВЦ відбудеться 15-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії - CleanExpo Ukraine 2018.
21.03.2018
Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse
Новий пилосос Starmix ISP iPulse з оновленою системою перманентного очищення останнього покоління: розумна електроніка постійно вимірює за допомогою сенсорів актуальний стан фільтрів. Як тільки порогова величина розрідження досягнута, відбувається очищення - без перерви в роботі - обидва фільтра поперемінно протягом 3,5 секунд очищаються електромагнітними імпульсними ударами.
02.03.2018
наверх