Твій Starmix без переплати в будь-якому куточку України

Твій Starmix без переплати в будь-якому куточку України
03.11.2018 | переглядів: 967

Безкоштовна доставка по Україні Новою Поштою при передоплаті замовлення.

  При покупці акційної продукції Starmix доставка Вашого замовлення в будь-який населений пункт України здійснюється безкоштовно. Замовлення доставимо Новою Поштою на відділення. Доставка по Києву і по Україні виконується в день замовлення або на наступний день. Ваш Starmix буде коштувати однаково в будь-якому куточку України.

Товари які долучились до акції. В акції беруть участь промислові пилососи серії iPulse ISC і ISP. Пилососи цих серій є найкращою і популярною пропозицією на ринку будівельних пилососів.

 Як скористатися безкоштовною доставкою від Starmix.kiev.ua? Єдина умова безкоштовної доставки Новою Поштою, передоплата зробленого замовлення на Starmix.kiev.ua.

Чому ми просимо передоплату? Якщо не користуватися післяплатою Нової Пошти, ми економимо на доставці більше 400 грн. Відправляючи ваше замовлення без повернення грошей, дозволить нам зробити доставку безкоштовною. Ми робимо оплату за вас!

Чому нам можна довіряти? Чому робити покупки на Starmix.kiev.ua безпечно? більш детально на сторінці Безкоштовна доставка доставка

Інші новини разділу «Новини сайту»

Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу
Іноваційний електричний пилосос iPulse для екстримального використання при дуже високому викиду пилу. Для роботи безпосередньо поряд з електроінструментами під час буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання.
02.08.2019
Краща робота без пилу
Проблема: незалежно від того, чи на будівельному майданчику, чи в торговому приміщенні, чи в будинках - буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання призводять до великих викидів пилу.
01.08.2019
Від тепер більше немає пилу
Що сьогодні чекає на Вас? Фрезерування кабельних каналів на кілометр? Шліфування пофарбованої деревини? Вологий підвал? Робота з гіпсокартоном? Впоратись з цим завданням не важко. З пилососом Starmix ви готові до всього. Навіть до найскладнішого безперервного використання.
31.07.2019
Акція місяця від Starmix
переглядів: 1058Акція місяця від Starmix
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ! Пилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА (017280) + Шліфмашина подовжена для стін і стелі Leomix LS-225L (35L260) + 2 фільтра FKP 4300 (416069) в подарунок.
06.08.2018
Виставка CleanExpo Ukraine 2018
переглядів: 1159Виставка CleanExpo Ukraine 2018
CleanExpo Ukraine - представить найкраще зі світу клінінгової індустрії! З 28 по 30 березня в МВЦ відбудеться 15-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії - CleanExpo Ukraine 2018.
21.03.2018
Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse
Новий пилосос Starmix ISP iPulse з оновленою системою перманентного очищення останнього покоління: розумна електроніка постійно вимірює за допомогою сенсорів актуальний стан фільтрів. Як тільки порогова величина розрідження досягнута, відбувається очищення - без перерви в роботі - обидва фільтра поперемінно протягом 3,5 секунд очищаються електромагнітними імпульсними ударами.
02.03.2018
наверх