Три успішних виставки для Starmix

Три успішних виставки для Starmix
21.03.2017 | переглядів: 577

ELECTROSTAR/Starmix став учасником на найважливіших торгових виставках навесні: у ISH в Франкфурті, INTERNORGA в Гамбурзі і ELTEFA в Штутгарті. ELECTROSTAR/Starmix представив інноваційний продукт в кліматичному і санітарному секторі, великиму спеціалізованому колу відвідувачів.

Початок ярмарки ознаменувало успішний початок в ISH у Франкфурті. З 14 по 18 березня, провідна світовий торговий ярмарок будівельних, енергетичних, кліматичних технологій і відновлюваних джерел енергії стала ідеальною платформою для ELECTROSTAR/Starmix, щоб представити нове покоління сушарок AirStar для зацікавленої аудиторії фахівців.

«Зокрема, обмін з відвідувачами у Франкфурті на високому технічному рівні ще раз підтвердив важливість присутності в ISH для нашої компанії», - сказав Роман Горовий, керуючий директор ELECTROSTAR/Starmix. «Велика присутність міжнародних відвідувачів - з Азії, наприклад, було дуже помітно. Ми провели дуже хороші дискусії і встановили важливі нові контакти».

Компанія успішно завершила торгові ярмарки в Гамбурзі і Штутгарті. Стенд компанії в ELTEFA в Штутгарті став важливою відправною точкою для архітекторів і фахівців-планувальників. Вони були проінформовані про нововведення Starmix на найбільшій національній торговый ярмарці для електроенергетики і мали можливість поспілкуватися з представниками компанії.

Інші новини разділу «Новини сайту»

Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу
Іноваційний електричний пилосос iPulse для екстримального використання при дуже високому викиду пилу. Для роботи безпосередньо поряд з електроінструментами під час буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання.
02.08.2019
Краща робота без пилу
Проблема: незалежно від того, чи на будівельному майданчику, чи в торговому приміщенні, чи в будинках - буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання призводять до великих викидів пилу.
01.08.2019
Від тепер більше немає пилу
Що сьогодні чекає на Вас? Фрезерування кабельних каналів на кілометр? Шліфування пофарбованої деревини? Вологий підвал? Робота з гіпсокартоном? Впоратись з цим завданням не важко. З пилососом Starmix ви готові до всього. Навіть до найскладнішого безперервного використання.
31.07.2019
Твій Starmix без переплати в будь-якому куточку України
Акційна пропозиція від starmix.kiev.ua, отримай свій Starmix «без переплат» в будь-якому куточку України без оплати за доставку.
03.11.2018
Акція місяця від Starmix
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ! Пилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА (017280) + Шліфмашина подовжена для стін і стелі Leomix LS-225L (35L260) + 2 фільтра FKP 4300 (416069) в подарунок.
06.08.2018
Виставка CleanExpo Ukraine 2018
переглядів: 1088Виставка CleanExpo Ukraine 2018
CleanExpo Ukraine - представить найкраще зі світу клінінгової індустрії! З 28 по 30 березня в МВЦ відбудеться 15-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії - CleanExpo Ukraine 2018.
21.03.2018
наверх