Міжнародна виставка Інтертул Київ 2016

Міжнародна виставка Інтертул Київ 2016
05.03.2016 | переглядів: 613

Дорогі партнери.

 Запрошуємо Вас на виставку INTERTOOL, яка проходить в Києві 2-4 березня 2016. в Міжнародному Виставковому Центрі (пр.Броварський, 15). Стенд: G1-6. На виставці буде представлений товар заводу ELECTROSTAR (www.starmix.de) з торговою маркою STARMIX. Ця фірма є одним з лідерів по виробництву пилососів і виробляє пилососи для багатьох відомих брендів.

Під такою торговою маркою випускаються одні з кращих зразків пилососів і іншого прибирального інвентарю в світі. Німецька компанія ELECTROSTAR, що володіє цією торговою маркою, вже 90 років працює на світовому ринку і є одним з найстаріших і найавторитетніших представників даної індустрії. Starmix є втіленням бездоганного німецької якості та технічної досконалості.

Основним профілем виробника є випуск професійних пилососів промислового і побутового призначення. Високу оцінку виробничому потенціалу ELECTROSTAR дають і інші виробники світового масштабу; таким чином, на заводах компанії виробляється техніка для таких гігантів, як: Bosch, Metabo, Hitachi, AEG, Kress і ін.

З особливостей обладнання STARMIX необхідно відзначити і наявність фільтрів принципово нової концепції, що дозволило зробити пристрої більш потужними, якісними і безпечними. STARMIX - це бренд, якому довіряють мільйони!

До зустрічі на виставці!

Виставка представляє особливий інтерес для дрібних і середніх підприємств, які в Україні мають величезний потенціал розвитку. Інструменти і матеріали, представлені на виставці «Інтертул Київ», дають можливість цим компаніям розвиватися і закріпитися на ринку при невеликому капіталовкладенні.

Інші новини разділу «Новини сайту»

Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу
Іноваційний електричний пилосос iPulse для екстримального використання при дуже високому викиду пилу. Для роботи безпосередньо поряд з електроінструментами під час буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання.
02.08.2019
Краща робота без пилу
Проблема: незалежно від того, чи на будівельному майданчику, чи в торговому приміщенні, чи в будинках - буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання призводять до великих викидів пилу.
01.08.2019
Від тепер більше немає пилу
Що сьогодні чекає на Вас? Фрезерування кабельних каналів на кілометр? Шліфування пофарбованої деревини? Вологий підвал? Робота з гіпсокартоном? Впоратись з цим завданням не важко. З пилососом Starmix ви готові до всього. Навіть до найскладнішого безперервного використання.
31.07.2019
Твій Starmix без переплати в будь-якому куточку України
Акційна пропозиція від starmix.kiev.ua, отримай свій Starmix «без переплат» в будь-якому куточку України без оплати за доставку.
03.11.2018
Акція місяця від Starmix
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ! Пилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА (017280) + Шліфмашина подовжена для стін і стелі Leomix LS-225L (35L260) + 2 фільтра FKP 4300 (416069) в подарунок.
06.08.2018
Виставка CleanExpo Ukraine 2018
переглядів: 1088Виставка CleanExpo Ukraine 2018
CleanExpo Ukraine - представить найкраще зі світу клінінгової індустрії! З 28 по 30 березня в МВЦ відбудеться 15-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії - CleanExpo Ukraine 2018.
21.03.2018
наверх