Краща робота без пилу

Краща робота без пилу
01.08.2019 | переглядів: 883

Проблема: незалежно від того, чи на будівельному майданчику, чи в торговому приміщенні, чи в будинках - буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання призводять до великих викидів пилу.
дрібний пил

 

Небезпека: без відповідних захисних засобів, ви вдихаєте найменші частинки пилу. У найгірших випадках вони проникають у альвеоли, де завдають серйозних пошкоджень.

Ідеальне рішення: своєчасне уникнення розвитку пилу завдяки використанню високоефективних електричних вакумних очисників Starmix.

Перевага: вони безпосередньо вбирають частинки пилу в єлектричний інструмент з інтелектуальним очищенням імпульсного  фільтра.

размір пилу

Не ризикуйте!

Неважливо де ви працюєте - пил виникає скрізь. Тому важливо знати про небезпеку, яка може виникнути. Пил класифікують від легкого та середнього до високого небезпечного пилу. При високому впливі, пил часто призводить до захворювань - в крайньому випадку спричиняє навіть рак легенів.

Не забувайте: дрібніший пил - більш страшний

Загальне правило: чим дрібніший пил, тим більший ризик здоров'я. Тому різні розміри часток мають різні небепеки:

< 10 мкм Знижуэ функцію легенів

< 2 мкм  Захворювання шкіри та очей

< 1 мкм Пухлини

< 0,1 мкм Захворювання сердця та легенів

Без пилу замість замороження будівництва!

з 1 червня 2010 року введено нові технічні правила щодо небезпечних матеріалів (TRGS 559). Законодавці передбачають, що машини та обладнання повинні працювати таким чином, щоб якомога менше викидати пил.* У деяких країнах влада вже закриває будівельні майданчики, де не використовують пилозбірники.

Інші новини разділу «Новини сайту»

Новий iPulse для найбільш дрібного і проблемного пилу
Іноваційний електричний пилосос iPulse для екстримального використання при дуже високому викиду пилу. Для роботи безпосередньо поряд з електроінструментами під час буріння, фрезерування, шліфування та розпилювання.
02.08.2019
Від тепер більше немає пилу
Що сьогодні чекає на Вас? Фрезерування кабельних каналів на кілометр? Шліфування пофарбованої деревини? Вологий підвал? Робота з гіпсокартоном? Впоратись з цим завданням не важко. З пилососом Starmix ви готові до всього. Навіть до найскладнішого безперервного використання.
31.07.2019
Твій Starmix без переплати в будь-якому куточку України
Акційна пропозиція від starmix.kiev.ua, отримай свій Starmix «без переплат» в будь-якому куточку України без оплати за доставку.
03.11.2018
Акція місяця від Starmix
переглядів: 1058Акція місяця від Starmix
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ МІСЯЦЯ! Пилосос Starmix ISP iPulse ARM-1635 ЕWА (017280) + Шліфмашина подовжена для стін і стелі Leomix LS-225L (35L260) + 2 фільтра FKP 4300 (416069) в подарунок.
06.08.2018
Виставка CleanExpo Ukraine 2018
переглядів: 1159Виставка CleanExpo Ukraine 2018
CleanExpo Ukraine - представить найкраще зі світу клінінгової індустрії! З 28 по 30 березня в МВЦ відбудеться 15-а Міжнародна спеціалізована виставка професійного прибирального обладнання для хімчисток і пралень, професійної та побутової хімії - CleanExpo Ukraine 2018.
21.03.2018
Інноваційний пилосос для професіоналів: ISP iPulse
Новий пилосос Starmix ISP iPulse з оновленою системою перманентного очищення останнього покоління: розумна електроніка постійно вимірює за допомогою сенсорів актуальний стан фільтрів. Як тільки порогова величина розрідження досягнута, відбувається очищення - без перерви в роботі - обидва фільтра поперемінно протягом 3,5 секунд очищаються електромагнітними імпульсними ударами.
02.03.2018
наверх