Комплект напрямних для кріплення систейнера Smartfix 445106

Код: 111 | Артикул: 445106 Статус: В наявності
1 696 грн.
0
0

Комплект напрямних Smartfix Встановлений на головну частину пилососу iPulse, такий комплект дасть можливість надійно закріпити систейнер на пилососі, а при необхідності швидко зняти його. Спеціальні вуха на корпусі дозволяють за допомогою ременів закріпити на поверхні головної частини пилососа інструмент чи аксесуари. 

Правий і лівий з комплектом кріплення (2 х ременя на «липучці», 4 х гвинта).

Комплект напрямних Smartfix Встановлений на головну частину пилососу iPulse, такий комплект дасть можливість надійно закріпити систейнер на пилососі, а при необхідності швидко зняти його. Спеціальні вуха на корпусі дозволяють за допомогою ременів закріпити на поверхні головної частини пилососа інструмент чи аксесуари. Крім того, направляючі STARMIX можуть служити як ручки або для фіксації шлангу за допомогою ременів. Цей комплект вже встановлений на моделях TOP та SAFE PLUS та є додатковою опцією для моделей BASIC та SAFE.

Ваш відгук про: Комплект напрямних для кріплення систейнера Smartfix 445106
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх