Фільтр - мішок Starmix FBV 25-35 / 5шт

Код: 81 | Артикул: 411231 Статус: В наявності
Model: FBV 25-35
1 324 грн.
4.8
17

Для 25 л - 35 л пластикових / сталевих / нержавіючих контейнерів  (не для серії uClean)   серій AS+/GS/HS/ISP/ISC/IS. 5 шт/уп.

Фільтр - мішок Starmix FBV 25-35 з нетканого матеріалу, двошарові, з закриваючим механізмом, для пилу класу M. Фільтруюча поверхня 5160 см². Для пилососів об'ємом 25-35 л. серій AS +/GS/HS/ISP/ ISC/IS. 5 шт / уп. Артикул: 411231

Оригінальні мішки-пилозбірники Starmix розроблені в строгій відповідності з нормами і вимогами виробника пилососів. Вони випускаються сертифікованої німецькою компанією. Постійний найсуворіший багаторівневий контроль на всіх етапах виробництва, використання якісних матеріалів гарантують високу так званими «аналогами»? використання якісних матеріалів гарантують високу надійність і рівень утримування пилу мішками Starmix, які входять в стандартну комплектацію або поставляються окремо.

ВАЖЛИВО: ВСЕ мішки Starmix відповідають вимогам, що пред'являються до фільтрів фільтрам при роботі з особливо шкідливою шкідливої ​​пилом класу M!

Пам'ятайте, що всі моделі пилососів STARMIX можуть працювати без мішків. Мішок - це зручність утилізації сміття і в певних випадках - додаткова щабель фільтрації. Якщо Ви вирішили працювати з ними, переконайтеся, що користуєтеся оригінальними мішками. Інакше здається «економія» на «аналогах» може виявитися просто безглуздою, а в гіршому випадку - дорогий для Вашого пилососа і, головне Вашого здоров'я. Порівняльні випробування мішків STARMIX и «аналогів» описана в PDF файлі 

Ваш відгук про: Фільтр - мішок Starmix FBV 25-35 / 5шт
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх