Фільтр - мішок Starmix FBV 20/5 шт

Код: 80 | Артикул: 434827 Статус: В наявності
Model: FBV 20
960 грн.
4.8
5

Для пластикових баків об'ємом 20 л, NSG / NTS / HS / GS / AS-серій. В упаковці 5шт

Флісові фільтри мішки Starmix FBV 20 двошарові, з закриваючим механізмом. Призначені для NSG / NTS / HS / GS / AS-серій. В упаковці 5 шт. Фільтр - мішок Starmix FBV 20 одноразовий, призначений для пилу класу M.

Оригінальні мішки-пилозбірники Starmix розроблені в відповідності з нормами і вимогами виробника пилососів. Вони випускаються сертифікованою німецькою компанією. Постійний найсуворіший багаторівневий контроль на всіх етапах виробництва, використання якісних матеріалів гарантують високу надійність і рівень утримування пилу мішками Starmix, які входять в стандартну комплектацію або поставляються окремо.

ВАЖЛИВО: ВСІ мішки Starmix відповідають вимогам, що пред'являються до фільтрів фільтрам при роботі з особливо шкідливого класу M!

Пам'ятайте, що всі моделі пилососів STARMIX можуть працювати без мішків. Мішок - це зручність утилізації сміття і в певних випадках - додаткова щабель фільтрації. Якщо Ви вирішили працювати з ними, переконайтеся, що користуєтеся оригінальними мішками. Інакше здається «економія» на «аналогах» може виявитися просто безглуздою, а в гіршому випадку - дорогий для Вашого пилососа і, головне Вашого здоров'я. Порівняльні випробування мішків STARMIX и «аналогів» описана в PDF файлі 

Ваш відгук про: Фільтр - мішок Starmix FBV 20/5 шт
Поля, відмічені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення
  • c

Інформація в описі моделі носить довідковий характер. Характеристики, комплектацію товару виробник може змінити без повідомлення. Перевірте специфікацію (характеристики) товару перед покупкою.

наверх